O nás

Niekoľkonásobne viac za energie pre osvetlenie ako je nutné?
To nie je moc dobrý nápad, ale máte aj inú možnosť.

Logo INO Light

Internetový projekt INO Light je prioritne zameraný na ekologické osvetlenie a LED technológie, ktoré môžu ušetriť až 90% nákladov za elektrickú energiu. Naše produkty majú certifikáciu ROHS, takže okrem peňaženky šetria prírodu aj naše zdravie.

Aj keď spoločností zaoberajúcich sa predajom osvetlenia je naozaj hodne, len inolight.sk Vám prináša osobný prístup a online intuitívne riešenie vďaka ktorému si s ľahkosťou vyberiete to najefektívnejšie osvetlenie pre vašu domácnosť, projekt či firmu.

Predpredajný test funkčnosti

Naše produkty zabezpečujú maximálnu mieru efektivity, spokojnosti a komfortu. INO Light spĺňa najvyššie normy kvality a spoľahlivosti čo sa týka produktov, starostlivosti o zákazníka a výsledkov osvetlenia. Naviac každá jedna predaná žiarovka prechádza predpredajným testom funkčnosti.
INO Light nie je odrezaný od rýchleho technologického vývoja v oblasti LED. Vždy sledujeme posledné trendy a ponúkame len perspektívne produkty pre dlhodobé použitie.

Záruka na naše produkty

Na všetky produkty poskytujeme minimálne 24 mesačnú záruku, pri vybraných produktoch poskytujeme záruku 36 až 60 mesiacov. Reklamovaný produkt zvyčajne posielame do 7 dní nazad a úplne zdarma. Naše záručné podmienky sú naozaj nadštandardné.

Čo u nás nájdete naviac ? LED kalkulačku a LED poradcu

INO Light kalkulačka

Neprehliadnite bezplatné aplikácie ako sú LED kalkulačka a LED poradca. Nájdete v nich automatizované prepočty vašich úspor, takže v momente viete ktorý produkt sa Vám oplatí viacej a ktorý menej. LED poradca má pre vás prichystané návody, užitočné tipy a novinky zo sveta osvetlenia, LED technológii a ekológie, ktoré priebežne aktualizujeme aby ste boli vždy v obraze.

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí, Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá

Samozrejme ak by ste po otestovaní tovaru zistili že nevyhovuje vašim požiadavkám, môžete ho do 14 dní vrátiť. Naším mottom je spokojnosť zákazníka v každom smere. Aby sme vašu úsporu ešte optimalizovali nájdete u nás vždy len tie najlepšie služby a produkty s vysokou efektívnosťou a trvácnosťou.

INO Light poukážky, vouchery

Registrovaných zákazníkov pravidelne odmeňujeme

K vašej ešte väčšej spokojnosti máme pripravené vernostné zľavy, finančné a akciové poukážky. Neváhajte a zriaďte si u nás bezplatne zákaznícky účet čo najskôr.